Мажоретният състав "Изида-Свиленград" отбеляза тържествено 3 март – Националния празник на България.
С много настроение, родолюбие и елегантност, мажоретният състав се включи в честванията по повод 3 март – Деня на Освобождението на България. В чест на националния празник, момичетата изнесоха специално подготвена програма, съчетаваща танц, маршова хореография и патриотична музика изпълнена от духовия оркестър "Костадин Манов". Със своето изпълнение те почетоха паметта на героите, загинали за свободата на Родината, и показаха, че духът на България живее в сърцата на младите.
Мажоретният състав за пореден път доказа, че традицията и патриотизмът вървят ръка за ръка, когато са водени от ентусиазъм, талант и любов към родината.









